Cesta ke spokojenému bydlení vede přes dokonale uklizený byt

20.04.2017 | Stěhování, úklid a vše kolem | Admin 1

 

Také jste zaneprázdněni staráním se o děti nebo jste zcela vytížení pracovními povinnostmi? Nezbývá vám mnoho prostoru pro úklid domácnosti? V Praze a Brně působí společnost LidskaSila.cz, která nabízí úklidové služby, ale také se postarají o žehlení a mytí oken. Od firem, které se specializují na podobné služby, se odlišují především přístupem k samotné činnosti, ale i přístupem k dámám, které úklid vykonávají. 

 

Mějte domácnost uklizenou do druhého dne a svůj čas využijte podle svého

Někdy bývá téměř nemožné skloubit péči o rodinu, pracovní povinnosti a ještě se starat o úklid domácnosti. V dnešní době přichází na trh nové a nové nápady, které všem ulehčí spoustu práce. Jedním z nich je i objednávka úklidových služeb. Vy tak pohodlně zasednete k počítači, objednáte službu a máte vystaráno. Váš domov může být uklizený do 24 hodin od objednání a vy se s čistým svědomím můžete věnovat rodině, případně si udělat čas sami pro sebe. 

Jaké služby můžete očekávat?

Dámy z LidskaSila.cz se postarají o celkový úklid vaší kuchyně, obývacího pokoje nebo koupelny. Další místnosti ale také nezůstanou bez povšimnutí.

Úklid kuchyně

V kuchyni bude vyluxováno a budou vytřené podlahy, bude vyčištěn dřez a uklizené nádobí, umytá linka, lednice a sporák zvenčí a samozřejmě bude vynesen koš.

Úklid koupelny

V koupelně můžete očekávat čištý záchod, sprchu, umyvadlo i vanu, vytřenou podlahu i zbavení povrchu prachu, zrcadla i veškeré skleněné povrchy budou vyleštěné a také tady budou vynesené odpadky.

Úklid obývacího pokoje

Vyluxování a vytření podlah v obývacím pokoji je samozřejmostí, stejně jako utření prachu, vyleštění zrcadel i všech skleněných povrchů. Odpadky budou posbírané a vynesené.

Úklid dětského pokoje a dalších místností

Ve všech místnostech očekávejte čisté podlahy a utřený prach. Postele v ložnici budou ustlané a bude vyluxováno i pod postelí. Dětský pokoj bude uklizený a hračky srovnané. Tajné bunkry vašich nejmenších nebudou prozrazeny ani poničeny. 

Žehlení

Již žádné žehlení. Dámy se postarají o vaše halenky nebo košile, trika, kalhoty, ale i ponožky, pokud to bude vaše přání.  Ložní prádlo, ručníky či snad dokonce dětské látkové pleny vám také vyžehlí.

Umytá okna

Také nemáte rádi mytí oken? Pak tuto činost přenechte profesionálům. Nejen, že vaše okna budou beze šmouh, ale i konzole, rámy a parapety budou čisté. Výsledkem bude dokonale uklizená domácnost. 

Nekupujete zajíce v pytli, cenu i rozsah služeb víte předem

Na LidskaSila.cz si vypočítáte předběžnou cenu úklidu a předem víte, v jaké cenové hladině se úklid bude pohybovat. Ve spolupráci s Lidskou sílou máme připravenou slevu ve výši 300 Kč na váš první úklid. Klikněte na tlačítko a do objednávky zadejte promokód: TOPUKLID.

Sleva uklid