Už jste přemýšleli, jak si zpříjemnit bydlení?

24.05.2017 | Doplňky do bytu, inspirace | Admin 1

 

Chcete-li si zpříjemnit bydlení a nevíte, jak toho dosáhnout, máme pro vás tip. Řeč je o volně stojících biokrbech. Budete nadšení, protože tyto krby se vyrábí v mnoha variantách, které můžete nechat stát volně v prostoru nebo je můžete položit na stůl, poličku či skříňku. Navíc jsou ekologicky šetrné.

Volně stojící biokrby jsou vhodné nejen do domu či bytu, ale i na zahradu nebo terasu

Díky tomu, že není třeba složitých stavebních úprav, jsou tyto krby vhodným doplňkem do bytů nebo domů. Skvěle působí ve studiových bytech, ale i tam, kde není příliš prostoru. Své kouzlo mají také na zahradě.

Krby celkově dokáží zdokonalit interiérový design každého domova, volně stojící biokrby nevyjímaje.

Volně stojící biokrb3.jpg

Volně stojící biokrb a jeho výhody

Jednou z největších obav při pořizování krbů je jejich instalace a následné rozsáhlé úpravy v bytě nebo domě. V případě volně stojícího biokrbu můžete zůstat klidní, nevyžadují totiž komín a tím pádem i jejich instalace je velmi jednoduchá. Biokrb navíc můžete kdykoliv přepravit třeba na chatu nebo kamkoliv jinam. Když zvolíte menší provedení, pak i manipulace je snadná. A to díky nízké váze.

 

Když cena hraje roli

Zatímco u zabudovaných krbů se musíte poradit se statiky, je-li vůbec v již postavené nemovitosti možné zabudovaný krb zřídit, u volně stojících biokrbů statiku ve většině případů není třeba řešit. S tím je spojená úspora peněz nejen za statika, ale také za náročný stavební proces. Navíc pořízení volně stojícího biokrbu jako takového je podstatně levnější záležitostí než v případě vestavěného krbu. Pro konkrétní varianty, ceny a další informace navštivte web, který se na biokrby specializuje.

Přejít do obchodu.png

Další skvělou volbou jsou nástěnné biokrby, o jejichž bezpečnosti jsme psali v článku Bezpečnost na prvním místě aneb Nástěnné biokrby, díky kterým se dá dýchat.

 

Podobné články

Vany s dvířky - perspektiva nejen pro lidi s omezenou možností pohybu

Koupelna není pouze místnost k očistě těla - rozhovor s Ing. arch. Janem Mutlem

Na co se zaměřit při výběru kuchyňské linky?

Jak zařídit koupelnu, aby v ní děti byly v bezpečí?

 

 

Líbil se vám článek? 

 

Skupiny a stránky, kde sdílíme naše příspěvky a kde můžete poptat, najít nebo nabídnout pronájem/prodej nemovitosti:

Realitymat, PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovy Vary a Karlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajkraj VysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský kraj.