Developerské projekty v Praze aneb na co by se měl klást důraz při výstavbě

28.08.2017 | Jak na koupi nemovitosti | Tipy, rady, trendy | Admin 1

Také patříte mezi ty, kteří dají přednost koupi novostavby před starší nemovitostí? Ať už je váš důvod jakýkoliv, mějte na paměti, že novostavby v Praze jsou takřka během několika dní rozprodané či rezervované. Proto neváhejte a včas si nemovitost zamluvte u developera.

O novostavby mají zájem nejen lidé, kteří aktuálně hledají vlastní bydlení, ale také investoři, kteří následně nemovitost krátkodobě či dlouhodobě pronajímají.

Výhody developerských projektů

Při výběru novostavby by se mělo hledět především na kvalitu provedení. Pokud narazíte na developerské projekty s podezřele levnými byty, je patrné, že bylo šetřeno na materiálu. V takovém případě je dobré si uvědomit, co od nemovitosti požadujete. V případě levných bytů nemůžete očekávat, že použité materiály budou kvalitní a dlouho vydrží.

Naopak při výběru nemovitosti od developera, který si zakládá na kvalitních materiálech použitých pro výstavbu, nemůžete šlápnout vedle. Obzvlášť, je-li kladen důraz i na výběr krásné lokality, do které jsou projekty vsazeny.

Předním českým developerem, jež staví moderní novostavby v Praze, je společnost FINEP. Aktuálně nabízí prodej bytů v Praze v několika atraktivních lokalitách:

 

Na Praze 5 ve Stodůlkách – projekt Britská čtvrť

 

 

V Praze 9 na Proseku – projekt Prosek Park

 

 

Na Praze 10 v Hostivaři – projekt Nad Přehradou

 

Na Praze 10 ve Štěrboholech – projekt Malý Háj

 

Rodinné domy v Praze od developera? Správná volba!

Lidé se do Prahy stěhují především za pracovními příležitostmi, které jsou zde rozmanitější než v jiných městech. Větší výběr je i co se bydlení v Praze týká. Od developera koupíte nejen byty, ale také moderní rodinné domy.

Stejně jako u bytů, tak i u rodinných domů by měl být na prvním místě kladen důraz na kvalitní provedení a pečlivě zvolenou lokalitu v Praze. Neměla by chybět ani veškerá občanská vybavenost v okolí.

Stěhujete se do Prahy nebo zde už bydlíte a sháníte nový rodinný dům? Podívejte se na prodej rodinných domů v Praze.

 

Rodinné domy ve Štěrboholech - projekt Malý háj

 

Rodinné domy ve Stodůlkách - projekt Britská čtvrť

 

Kvalita na prvním místě

Jak již bylo zmíněno, koupí projektu od poctivého developera získáte nejen kvalitní stavbu, ale především krásnou nemovitost s kvalitním vybavením. Správný developer totiž hledí nejen na to, z jakého materiálu je stavba postavena, ale záleží mu i na tom, jak samotná nemovitost vypadá. A to nejen zvenčí, ale i uvnitř.

Důkazem je česká firma Finep, kde sledují aktuální trendy v architektuře i designu a navíc spolupracují s renomovanými společnostmi. Jako bonus získáte záruku 3 roky, neplatíte provizi za zprostředkování realitní kanceláři a navíc získáte i bezplatné finanční poradenství.

Ještě váháte, na koho se při výběru novostavby obrátíte?

 

Líbil se vám článek? 

 

Podobné články

Biokrby pro kouzelnou atmosféru domova

Vestavný biokrb je vhodný nejen do domu, ale i do bytu

Jak správně vybrat vanu?

Proč se nevyplácí podceňovat pojištění nemovitosti a majetku?

 

Skupiny a stránky, kde sdílíme naše příspěvky a kde můžete poptat, najít nebo nabídnout pronájem/prodej nemovitosti:

Realitymat, PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovy Vary a Karlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajkraj VysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský kraj.