Pronájem bytu 2+kk, Praha - Smíchov, Mozartova, 31 m2
Mozartova, Praha, Smíchov
(Cena bez poplatků a služeb ve výši cca 2500,- Kč / měsíc + elektřina. 2 kauce, 1 provize.)
Popis
Pronájem zbrusu nového bytu v rezidenčním projektu MyMozart v centru Smíchova, pouhých pár kroků pěšky od metra Anděl. A ikdyž jsme na frekventovaném místě, nenechte se zmýlit, tenhle byt je orientovaný do klidného vnitrobloku.
Byt 2+kk o celkové ploše 31,63 m² v roce 2022 dokončené a zkolaudované novostavbě je připravený k nastěhování od 1. 4. 2025 a nabízí se včetně kompletního zařízení na míru.
Dispozice bytu - srdcem bytu je praktický a prostorný obývací pokoj (18,58 m²) s kuchyňským koutem na míru včetně spotřebičů. Součástí je sedací souprava, jídelní stůl, pracovní stůl, police, veškerý nábytek. Samostatná ložnice (9,96 m²) je pak vybavena dvojlůžkem s matracemi a roštem a šatní skříní na míru; Tu nabízí i předšíň s interkomem, přes níž je přístupná koupelna (3,1 m²) se sprchovým koutem, závěsným wc, umyvadlem a prostorem na pračku.
Před teplem a slunečním zářením Vás v létě ochrání venkovní žaluzie, které zároveň zajistí plné soukromí. Dům je také chráněn proti vibracím od nedaleké tramvajové trati. Každý byt je vybaven rekuperací pro trvalý přísun čistého vzduchu.
Možnost pronájmu krytého garážového stání v suterénu domu za částku 2990,- Kč / měsíc. K bytu dále náleží plechová a zděná sklepní kóje. Jedna kóje je v ceně pronájmu, druhá bude nabízena společně s parkovacím stáním.
Dům MyMozart využívá nejnovějších moderních trendů bydlení. Boxy pro vyzvednutí potravin, elektroniky či uložení zásilek, místa pro fitness a saunu, možnost využití dvora pro carsharing, bikesharing a elektrokoloběžky.
Tato lokalita nabízí vše, co si může moderní člověk přát. Nedaleké zelené plochy, vhodné k trávení volného času, ale přitom přímo v ruchu velkoměsta. Všudypřítomná zeleň (park Mrázovka, Sácre Couer, Bertramka, Petřín, Husovy Sady, Šalamounka..), to jsou jen některé možnosti vyžití v lokalitě Smíchova.
Dopravní dostupnost je víc než vynikající - stanice metra vzdálena 3 minuty chůze. Na metru Anděl je spojení i tramvajové či autobusové, skvělé je i napojení autem na pražský okruh.
Hledáte-li skvělé bydlení ve výjimečném a novém rezidenčním projektu v širším centru, tento byt vám vřele doporučujeme. Bližší info v RK.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Záběhlická 133/97, Praha 10
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
![Jakub Němec](/images/agent_no_photo.jpg)
Jakub Němec
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 5.
Tipy Realitymatu