Prodej vícegeneračního domu, Jedovnice, 195 m2
Jedovnice
(Celková cena je konečná, včetně právního servisu, provize, DPH a všech poplatků. Je však také možné o ni jednat – pro více informací nás kontaktujte.)
Popis
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej částečně zrekonstruovaného dvougeneračního rodinného domu o dispozici 4+1 a 2+1 v klidné části Jedovnic. Dům nabízí v každém patře samostatné bydlení, každé z nich má i vlastní vstup. Dům je vhodný ať už jako prostorné bydlení, kombinaci bydlení s podnikáním a nebo čistě jako investice k budoucímu pronájmu.
Jedná se o rohový řadový dům s garáží, v přízemí nalezneme kuchyň, obývací pokoj s ložnicí, koupelnu s toaletou, dvě velké technické místnosti a garáž. V patře se nachází kuchyně, obývací pokoj se vstupem na terasu, tři pokoje a koupelna s toaletou a vstupem na další balkon. U domu rovněž nalezneme pergolu, sklep a dvorek.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. K vytápění slouží plynový kotel. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.
Tento dům nabízí vše, co potřebujete pro spokojený rodinný život, proto neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a domluvení prohlídky.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Michaela Šťastná
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vícegeneračních domů v Jedovnicích.
Tipy Realitymatu

Prodej rodinného domu, Němčice, 136 m2
8 800 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej vícegeneračního domu, Křtiny, 294 m2
9 190 000 Kč

Prodej vícegeneračního domu, Boskovice, 176 m2
9 402 930 Kč

Prodej chaty, Jedovnice, 44 m2
2 490 000 Kč