Prodej bytu 3+1, Zábřeh, Československé armády, 63 m2
Československé armády, Zábřeh
Finance a pojištění
Finance a pojištění
Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.
Vyberte si z dalších služeb v okrese
Popis
Hledáte bydlení ve třípokojovém bytě s docházkovou vzdáleností cca 5 minut do centra města Zábřeh? Pokud ano, tak věnujte pozornost této nabídce prodeje družstevního bytu v dispozici 3+1 s příslušenstvím a s balkonem, nacházejícího se ve 4. NP (3.patře) panelového domu. Předmětný bytový dům v minulosti prošel revitalizací, spočívající zejména v zateplení fasády, zhotovení nástavby nízké sedlové střechy s klempířskými prvky, opravou zádveří včetně výměny všech vstupních předních i zadních vchodových dveří nebo položením nového PVC na všech schodištích ve společných prostorách v domě. Prodávaný byt má zrekonstruovanou koupelnu s obložením stávajícího bytového jádra a měněnou kuchyňskou linku, jinak je v původním dobře udržovaném stavu. Zásadnější rekonstrukcí v tomto pětivchodovém domě bylo také přibližně před 4 roky pořízení dvou domovních plynových kotelen k vytápění a ohřevu teplé vody pro jednotlivé byty, které jejich uživatelům výrazně zlevnily náklady na energie.
Město Zábřeh má plnou občanskou vybavenost. Předností je určitě poloha domu blízko centra s obchodní zónou, budovou městského úřadu, na pobočku České pošty, cca 50 m do vzdálené mateřské školky, na ulici Školská do základní školy, základní umělecké školy nebo lékařského domu, kde je občanům poskytována lékařská péče zejména specialisty včetně stomatologů. Opačným smětem je to do 10 minut docházkové vzdálenosti do nákupních středisek Lidl, Penny, Kufland a dále na vlakové i autobusové nádraží. Kromě zajištění si vlastních bytových potřeb může koupě bytu být i vhodnou investicí k jeho pronajímání. Byt je převoditelný do osobního vlastnictví. Určitě zájemcům doporučujeme jeho prohlídku.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Stanislava Lolka 1930/2a, Zábřeh
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Pavel Linhart
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Zábřehu.
Podobné nabídky

Prodej bytu 3+1, Zábřeh, Na Křtaltě, 80 m2
3 500 000 Kč

Prodej bytu 3+1, Zábřeh, Severovýchod, 71 m2
2 400 000 Kč

Prodej bytu 3+1, Zábřeh, Krumpach, 75 m2
3 360 000 Kč

Prodej bytu 3+1, Hanušovice, Na Holbě, 76 m2
1 990 000 Kč