Prodej bytu 4+kk, Praha - Kobylisy, Tanvaldská, 92 m2
Tanvaldská, Praha 8, Kobylisy
(včetně provize)
Popis
Nabízíme vám k prodeji byt o dispozici 4kk o celkové podlahové ploše 92 m2 v ulici Tanvaldská. Byt má klasickou dispozici tří oddělených pokojů, vstupní chodby, obývacího pokoje s navazující kuchyní a koupelnu s odděleným WC.
Byt prošel částečnou rekonstrukcí, podlahy jsou osazeny laminátovými dílci a dlažbou. Kuchyňská linka byla rekonstruována (rok 2019) společně s koupelnou a WC (rok 2014). K bytu lze využívat společnou lodžii na patře.
Byt se prodává částečně vybavený.
Bytový dům byl revitalizován, nízké měsíční náklady na provoz s dobře fungujícím SVJ. K dispozici kolárna v přízemí.
Výraznou výhodou je skvělá dostupnost do centra Prahy, stanice metra Ládví je pouhých pár minut chůze od bytového domu, společně s tramvajovou zastávkou Štěpničná.
V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost. Pro sportovní a rekreačního vyžití bude jistě výhodou blízkost Ďáblického háje.
Nemovitost lze hradit hypotéčním úvěrem, vyřízení vám zdarma zajistí naše hypoteční oddělení.
V případě zájmu o doplňující informace či prohlídku, mne neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Rejskova 2168/12, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Mgr. Jakub Doležílek
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+kk v Praze 8.
Tipy Realitymatu

Prodej bytu 2+kk, Praha - Karlín, Libeňský ostrov, 64 m2
13 410 000 Kč

Prodej bytu 4+1, Praha - Kobylisy, Rajmonova, 90 m2
9 497 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej bytu 4+kk, Praha - Karlín, Sokolovská, 90 m2
13 200 000 Kč

Prodej bytu 4+kk, Praha - Kobylisy, Ořechová, 103 m2
11 499 999 Kč

Prodej bytu 4+kk, Praha - Karlín, Sokolovská, 142 m2
15 990 000 Kč

Prodej bytu 4+kk, Praha - Střížkov, Střížkovská, 143 m2
19 900 000 Kč