Prodej chalupy, Vimperk, 150 m2
Vimperk
Výkup a prodej starého nábytku
Popis
Stylová menší chalupa na kopci v malé osadě mezi Čkyní a Vimperkem s nádherným výhledem na Svatou Maří, okolní kopce, lesy a přírodu. V místě se nachází jen pár chalup, tato je řadová, orientovaná na jih, s dostatkem slunce a krásným panoramatem.
Chalupa prošla citlivou rekonstrukcí, včetně nových rozvodů elektřiny, koupelny, WC a podlah. Zbývá dokončit několik nenáročných úprav, například zprovoznění ústředního vytápění.
V suterénu se nacházejí dva klenuté sklepy, sklad a kolna. Ve zvýšeném přízemí je vstupní veranda, která přechází v prosklenou část s posezením a výhledem. Dále chodba s kamny a rozvodem tepla, koupelna, WC, ložnice a obytná sednice s kachlovými kamny. Za koupelnou je malá místnost s přístupem na oplocenou zahradu, za níž se rozprostírá volná příroda. Půda je vhodná k úpravě na další obytný prostor.
Chalupa má zavedenou elektřinu, vodu i septik. Přístup je celoročně bezproblémový. Blízkost přírody i dobrá dostupnost do Vimperka či Čkyně, které jsou vzdálené jen několik kilometrů, dělají z této chalupy ideální místo pro rekreaci i trvalé bydlení. Energetická náročnost budovy je třídy G.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Jičínská 226/17, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Paterna Jan
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Vimperku.
Tipy Realitymatu

Prodej chaty, Čkyně, 115 m2
3 297 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej chalupy, Vacov - Javorník, 100 m2
2 600 000 Kč

Prodej chalupy, Lhenice, Prachatická, 129 m2
2 990 000 Kč

Prodej chaty, Vimperk, 35 m2
1 690 000 Kč

Prodej rodinného domu, Vimperk, 240 m2
1 500 000 Kč