Prodej pole, Lázně Bělohrad, 6775 m2

Lázně Bělohrad, Brtev


Rezervováno
264 225 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 1 181 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Lázních Bělohradu

Popis

V zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji ornou půdu v katastrálním území Brtev, obec Lázně Bělohrad, okres Jičín. Pozemek je zapsán na listu vlastnictví č. 2407 a jedná se o parcelu č. 664/31.

Pozemek má celkovou výměru 6 775 m² a je ve výlučném vlastnictví (100 %). Celá plocha je vedena jako orná půda.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Pozemek nabízím k prodeji v zastoupení vlastníka. Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.

Přidejte se k MojePole Plus a získejte výhodné nabídky přímo do své schránky. Nezávaznou poptávku můžete vyplnit prostřednictvím našich stránek.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.

Stav
Rezervováno
Cena
264 225 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
1. 4. 2025
Adresa
Lázně Bělohrad, Brtev
ID
7669
Plocha pozemku
6775 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Veronika Škabroudová

Veronika Škabroudová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje polí v Lázních Bělohradu.

Podobné nabídky