Prodej bytu 1+kk, Praha - Liboc, Jenečská, 24 m2
Jenečská, Praha, Liboc
(info v RK)
Popis
Nabízíme k prodeji moderní a útulný byt 1+kk o velikosti 24m2, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží s orientací na východ. Byt bude dokončen s kvalitními vinylovými podlahami, kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a elegantně obloženou koupelnou s keramickou dlažbou. Možnost dokoupení parkovacího stání.
Rezidence Divoká Šárka je jedinečný developerský projekt situovaný v jedné z nejvyhledávanějších pražských lokalit, který nabízí jak atraktivní bydlení, tak skvělou investiční příležitost. V zrekonstruovaném domě z roku 1913 vzniklo 15 moderních bytů s dispozicemi 1+kk a 2+kk. Kombinace ideální polohy s kompletní občanskou vybaveností a promyšleného designu bytů činí tento projekt výjimečnou příležitostí pro investory i nové majitele.
Lokalita nabízí dokonalou harmonii městského života a přírody. V blízkosti přírodního parku Divoká Šárka si můžete užít relaxaci i sportovní aktivity, zároveň však máte snadný přístup k MHD, která zajišťuje rychlé spojení do centra i dalších částí Prahy.
Pomůžeme Vám s financováním hypotečním úvěrem i s prodejem Vaší stávající nemovitosti.
Těšíme se na osobní setkání s Vámi!
Máte zájem o tuto nemovitost?
Radimova 2342/36, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Jakeš Development
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+kk v Praze 6.
Podobné nabídky

Prodej bytu 1+kk, Praha - Liboc, Jenečská, 26 m2
Cena na vyžádání

Prodej bytu 2+kk, Praha - Liboc, Jenečská, 34 m2
Cena na vyžádání

Prodej bytu 3+kk, Praha - Bubeneč, Verdunská, 110 m2
Cena na vyžádání

Prodej bytu 2+kk, Praha - Veleslavín, Veleslavínská, 50 m2
Cena na vyžádání