Prodej ubytování, Teplice, Pod Doubravkou, 765 m2
Pod Doubravkou, Teplice
Popis
Gepard Reality nabízí ke koupi památkově chráněnou Vilu Landhaus nacházející se v městské památkové zóně lázeňského města Teplice.
Vila z druhé poloviny 19. století byla v roce 1902 kompletně přestavěna v neobarokním stylu významným teplickým architektem Reinholdem Blaschkem starším. Nemovitost nyní slouží jako apartmánový dům pro krátkodobé ubytování a disponuje celkem 12 samostatnými apartmány o celkem 40 lůžkách. Každý apartmán má vlastní kuchyňský kout a sociální zařízení. Nemovitost o zastavěné ploše 516m2 stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 1.338m2.
Nemovitost má 2 nadzemní podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Součástí prodeje je také garáž přístupná z ulice Kmochova cesta.
Máte zájem o tuto nemovitost?

Vršovické náměstí 67/8, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Ing. Petr Hrubý
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Teplicích.
Podobné nabídky

Prodej ubytování, Dubí - Cínovec, 660 m2
15 850 000 Kč

Prodej výrobních prostor, Teplice, Celní, 450 m2
10 000 000 Kč

Prodej činžovního domu, Teplice, Štúrova, 276 m2
6 750 000 Kč