Prodej bytu 2+kk, Praha - Kunratice, Muškova, 66 m2
Muškova, Praha, Kunratice
Popis
Nabízíme k prodeji krásný byt 2+kk v osobním vlastnictví v atraktivní části Prahy. Celková užitná plocha bytu činí 66,19 m², což nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Byt se nachází ve třetím patře cihlové budovy a je ve velmi dobrém stavu.
Součástí bytu je také balkón o rozloze 3 m2 a praktická komora přímo v bytě. Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci komfortu a městského života.
Byt je nadstandardně vybaven, zrekonstruován a nově vymalován. Na oknech jsou venkovní elektrické rolety a v bytě jsou nové žaluzie, v pokojích jsou podhledy, které skvěle byt izolují od hluku. V obývacím pokoji je nová podlaha, na chodbě je velmi příjemná italská dlažba, v ložnici je kvalitní koberec. V kuchyni jsou kvalitní spotřebiče De Dietrich, (myčka, trouba, indukční deska s bezdotykovou digestoří. V koupelně je přípravu pro pračku a sušičku. V celém bytě je nábytek na míru. Ve skříních je velmi praktické osvětlení. Samozřejmostí jsou bezpečnostní vstupní dveře.
V lokalitě je veškerá občanská vybavenost. Skvělé dopravní dostupnost, která se ještě zlepší po dokončení linky D pražského metra. Dům se nachází prakticky hned nad Kunratickým lesem a přímo tak vybízí k vycházkám v přírodě.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Nad Palatou 3206/4, Praha, Smíchov
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt

Klára Špírková
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 4.
Tipy Realitymatu

Prodej bytu 3+kk, Praha - Chodov, Petýrkova, 71 m2
8 797 000 Kč

Prodej bytu 3+1, Praha - Nusle, Lounských, 89 m2
10 500 000 Kč
Podobné nabídky

Prodej bytu 2+kk, Praha - Modřany, Levského, 41 m2
6 800 000 Kč

Prodej bytu 2+kk, Praha - Chodov, Čenětická, 32 m2
4 676 000 Kč

Prodej bytu 2+kk, Praha - Chodov, Čenětická, 46 m2
5 772 000 Kč

Prodej bytu 2+kk, Praha - Chodov, Čenětická, 46 m2
5 772 000 Kč