Prodej chalupy, Ruprechtov, 91 m2

Ruprechtov


3 590 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 16 045 Kč /měs.

(včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Ruprechtově

Popis

V malebné a klidné části obce Ruprechtov, konkrétně v chatové osadě Malinná, nabízíme ke koupi pečlivě udržovanou, zděnou chalupu situovanou na vlastním pozemku o výměře 503 m2. Zastavěná plocha činí 51 m2, celková užitná plocha je 91 m2 a příjemným bonusem je terasa o velikosti 5 m2 s působivým výhledem do okolních lesů a přírody.

Nemovitost se nachází na dobře dostupném místě s přístupem po zpevněné komunikaci – jak z přední strany, tak ze zahrady. Stavba z roku 1977 má dochovanou část původní projektové dokumentace. Oproti mnoha chatám v okolních lokalitách, například v Jedovnicích, kde pozemky často patří obci, zde získáváte pozemek do osobního vlastnictví, což výrazně usnadňuje hypoteční financování.

Dům má přiděleno evidenční číslo a je napojen na elektrickou síť (240 i 380 V, rozvody v mědi). Odpad je sveden do jímky o kapacitě 6 m³, voda je z vlastního vrtu s výbornou vydatností a kvalitou. V nejbližší době se plánuje instalace filtračního systému, který zajišťuje jistotu trvale pitné vody. Ohřev vody zajišťuje bojler s nerezovým zásobníkem, rozvody jsou v plastu. Topení je řešeno krbovými kamny, a to jak v přízemí, tak i ve sklepních prostorách.

Dispozice objektu je prakticky řešená: přízemí (34 m2) tvoří hlavní obytnou zónu s výstupem na terasu, v podkroví (23 m2) se nachází klidová část. Sklep (34 m2) disponuje přímým výstupem na zahradu a poskytuje dostatek prostoru pro technické zázemí, úložné plochy, koupelnu i případnou dílnu.

Zahrada je pečlivě udržovaná a připravená pro rekreaci – nechybí zde skleník, zahradní domek, dřevníky ani políčko pro pěstování zeleniny. Příjemné posezení u ohně s možností opékání nebo hraní kuželek potěší každého, kdo hledá relax v přírodě.

V samotné obci je dostupná základní občanská vybavenost – obchod, pošta, školka, Víceúčelové hřiště, kulturní dům i obecní úřad. Místními oblíbený Ruprechtovský rybník nabízí klidné místo k procházkám, koupání či rybaření.

Ruprechtov je ideální volbou pro ty, kdo hledají klid, zeleň a přitom snadnou dostupnost do města – do Brna je to přibližně 30 minut jízdy. Na rozdíl od exponovaných rekreačních oblastí, jako jsou Jedovnice, zde najdete větší soukromí, čisté lesy a méně zástavby.

Okolní krajina láká milovníky přírody – na výlety, houbaření i cyklistiku. V blízkosti se rozkládá CHKO Moravský kras s ikonickými lokalitami jako propast Macocha, Punkevní jeskyně nebo Sloupsko-šošůvské jeskyně. V nedalekých Jedovnicích pak najdete rybník Olšovec s možností koupání, vodních sportů, restaurací i kaváren.
Přímo v Ruprechtově se nachází i větrný mlýn holandského typu, technická památka a oblíbený cíl pro návštěvníky.

Chalupa je ve velmi dobrém stavu, pečlivě udržovaná majiteli, kteří zde s láskou trávili svůj čas. Pokud hledáte nemovitost s charakterem, krásnými výhledy a duší místa, kde najdete opravdový klid, pak jste právě našli. V lokalitě Malinná se podobné nabídky objevují jen výjimečně.

Srdečně vás zveme na prohlídku – možná právě tady začíná váš nový příběh.

Cena
3 590 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
25. 4. 2025
Adresa
Ruprechtov
ID
202512
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
91 m2
Zastavěná plocha
51 m2
Plocha pozemku
503 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Jímka
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Studna
Lodžie
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Boris Tonev

Boris Tonev

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Ruprechtově.

Podobné nabídky