BIO FLAME CZ, s.r.o.

Adresa

náměstí T. G. Masaryka 2957/9a
Břeclav

Kontakt

Telefon: +420 603 526 256
Email: info@biokrb-levne.cz
Web: http://www.biokrb-levne.cz

Společnost BIO FLAME CZ, s.r.o. je dcérskou společností slovenské společnosti BIO FLAME, s.r.o. se sídlem v Lučenci, kde máme centrální sklad. Zabýváme se vývojem, výrobou, ale i importem a exportem nástěnných, volně stojících a vestavných biokrbů - bezkomínových krbů spalujících speciální biolíh, který neprodukuje škodlivé zplodiny, kouř ani saze.

Od roku 2014 je mateřská společnost BIO FLAME, s.r.o. držitelem CERTIFIKÁTU ISO 9001: 2008 v oblasti vývoje, montáže a prodejebiokrbů. Díky vlastní výrobě a rovněž velkým odběrem od polských producentů Vám umíme nabídnout kvalitní biokrby za velmi příznivéceny. Jsme jedna z mála firem na trhu, která nedováží biokrby z Asie. Distribuci biokrbů a bioalkoholu zajišťujeme po území celé ČRprostřednictvím vlastního vozového parku, nebo kurýry společnosti IN TIME. Jelikož je zboží ditribuováno ze slovenské republiky, zboží je doručeno nejdříve na třetí den od objednání zboží.

Na vyžádání umíme zajistit výrobu biokrbu nebo jeho částí (např. Hořák) dle Vašich požadavků s garancí nejlepší ceny. Vyrábíme biokrbya hořáky, na které nám dodáte vlastní nákresy, nebo se na nás obrátíte, abychom Vám vyrobili biokrb na základě námi vypracovanýchpodkladů. Nevyrábíme biokrby na základě fotodokumentace od jiných prodejců, nebo na základě cenové nabídky od konkurenčních firem.Pro výrobu biokrbů používáme následující materiály: černá ocel, nerezová ocel (nerez - inox), bezpečnostní kalené sklo (transparentní,lakované), kámen, flexibilní pískovec, CORIAN, nebo jiné žáruvzdorné materiály. Obestavbu biokrbů umíme zabezpečit "suchým", nebo "mokrým" stavebním procesem, popřípadě pokud se rozhodnete obestavbu zrealizovat svépomocne, můžete s námi konzultovat postup.

 

V naší nabídce najdete mnoho biokrbů, které jsou vyrobeny výhradně evropskými producenty. Nástěnné biokrby, volně stojící biokrby, vestavné biokrby

Také nabízíme příslušenství k biokrbům jako dekorační polínka, aromata, reflexní ohniska a mnoho dalšího. Samozřejmě v nabídce nesmí chybět kvalitní biolíh, který je potřebný k fungování krbu.

Při koupi biokrbu máte možnosť si vybrat z mnoha designů, možností umístnení (nástěnné, voľnestojící, vestavné) nebo žádaného tepelného výkonu. Pokud by Vám náhodou žádný z námi nabízených biokrbů nevyhovoval, umíme Vám dle Vašich požadavků zajistit výrobu biokrbu na míru.

FotogaleriePůsobíme v lokalitách

Kraj

Celá ČR

Okres

Celá ČR

Zpět