PAPRIKA DESIGN

Adresa

Božetěchova 133
Brno

Kontakt

Telefon: +420 606 385 149
Email: petra@paprikadesign.cz
Web: http://www.paprikadesign.cz/

 

Nabízíme komplexní návrh interiéru, který zahrnuje dispoziční řešení, výběr stylu, barev a materiálů, výběr nábytku a dekorací i řízení samotné realizace. Rády pracujeme s textilem, barvami a jejich kombinacemi. Interiér se tak stává osobitým a originálním dílem.

 

Návrhy interiéru

 

Na základě zaměření prostor a upřesnění požadavků od klienta je zpracován základní návrh – tzn. dispoziční, barevné, materiálové a stylové řešení. Tato varianta je bez detailního řešení, představuje návrh interiéru ve 2D – půdorys a pohledy na stěny se základními popisy.

Zatímco komplexní návrh je detailně rozpracován - okótované pohledy na stěny ve 2D, vizualizace ve 3D, moodboard,  detailní popis zařizovacích předmětů, konkrétní materiály, barvy.  Součástí je rozpočet vč. seznamu zařizovacích předmětů. 

 

Online návrhy

 

Ideální řešení v případě, že pospícháte s návrhem, nejste z Brna nebo nemáte čas na osobní konzultace. Tato varianta je také levnější.  Návrh interiéru pro Vás vytvořím online. Vy mi pouze zašlete podklady e-mailem a já na jejich základě zpracuji návrh.

Rozsah návrhu už záleží jen na Vás, můžete si zvolit pouze základní návrh nebo komplexní řešení.

Nabízím i návrhy kuchyní dle ergonomických zásad a na míru Vašim potřebám.

 

Restyling

  

Restyling představuje znovu obnovení stávajícího interiéru, při kterém jsou zachováný určité prvky (nábytek, doplňky, barvy).

Cílem restylingu je vylepšení současného interiéru, dotažení určitého stylu, vyzdvižení detailů a osobnosti majitele. Tato forma změny je finančně méně náročná, vyžaduje spíše dobrý nápad. Výsledek je však obdobný jako při designu interiéru, kdy začínáme s prázdným prostorem.​

 

Homestaging

Cílem homestagingu je zlepšit atraktivnost nemovitosti pro co největší počet zájemců.

Přípravit ji k prodeji či pronájmu v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu.

"Nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem"

Po provedení stagingu se nemovitost vyfotografuje pro RK a je nachystaná k prohlídce pro potenciální zájemce. Je-li Vaše nemovitost už nějakou dobu na realitním trhu, ale stále nepřilákala zájemce, pak homestaging může být řešením.

Upravené nemovitosti vypadají zachovale, udržovaně a vyjímají se nad ostatními. Vypadají lákavěji na fotografiích a jsou vždy naceněny výše.

 

Dekorace interiérů

Potřebujete-li Vašemu domu dodat slavnostní atmosféru. Nabízím dekorování interiérů pro rodinné oslavy, dětské párty, Vánoce, Velikonoce, důležité návštěvy, nebo jen tak pro radost.

Dojednejte si bezplatnou konzultaci, po které vám budu moci dát cenovou nabídku.

 

Poradenství

Máte pocit, že si interiér dokážete zařídit sami, jen potřebujete někoho s kým své nápady budete moci konzultovat?

Při tomto způsobu spolupráce jste hlavním tvůrcem interiéru vy a já sloužím jako informační podpora a diskusní partner.

Ve formě konzultačních schůzek Vám poradím s Vaším projektem. Navrhneme jednotlivé prvky či kombinace různých doplňků a materiálů, poradím Vám také, kde co hledat nebo koupit, a pomohu s odhadem finanční náročnosti realizace.

 

Potřebujete poradit v některé z výše uvedených oblastí? Domluvte si s námi nezávaznou schůzku. 

FotogalerieOtevírací doba

Pondělí: Dle tel. domluvy
Úterý: Dle tel. domluvy
Středa: Dle tel. domluvy
Čtvrtek: Dle tel. domluvy
Pátek: Dle tel. domluvy
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Působíme v lokalitách

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město
Brno-venkov

Zpět