PETR DOUŠEK interiéry

Adresa

Luční 1222
Pohořelice

Kontakt

Telefon: +420 733 720 931
Email: petr@dousek-interiery.cz
Web: http://www.dousek-interiery.cz/

Zabýváme se kompletní realizací bytových a kancelářských interiérů. Naše služby jsou zaměřené na výrobu bytového, kuchyňského či kancelářského nábytku na míru včetně poradenství, dodávky a montáže. Mezi naše služby patří také subdodavatelská činnost při realizaci velkých stavebních zakázek. Zaměřujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Pracujeme se všemi materiály, jako jsou masivní dřevo, přírodní dýha, lamino, sklo, umělé kameny dle přání zákazníků z řad podnikatelů i soukromých osob.

 

Přicházíme s komplexní nabídkou interiérových, požárních, bezpečnostních, vstupních a vchodových dveří, plné škály provedení a dekorů. Naprostou novinkou jsou dokonale zpracované interiérové dveře s odolnými lamino dekory nebo dýhou za vynikající ceny. Výběr je prakticky neomezený, v nabídce jsou desítky kombinací, provedení, povrchů, dekorů, prosklení, navíc je možná výroba individuálních zakázek. Samozřejmostí je kvalitní zákaznický servis jako je poradenství, zaměření, nacenění či odborná montáž.

 

Dodáváme kvalitní dřevěná a plastová okna české výroby v široké škále provedení, dekorů a barev se zárukou 5 let. ZDARMA provedeme cenovou kalkulaci a odborné zaměření. Nabízíme kompletní demontáž vašich starých oken včetně likvidace, odbornou montáž nových oken včetně zednického zapravení a úklidu.

 

 

 

FotogalerieOtevírací doba

Pondělí: Dle tel. domluvy
Úterý: Dle tel. domluvy
Středa: Dle tel. domluvy
Čtvrtek: Dle tel. domluvy
Pátek: Dle tel. domluvy
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Působíme v lokalitách

Kraj

Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Zlínský kraj

Okres

Pelhřimov
Havlíčkův Brod
Blansko
Brno-město
Brno-venkov
Břeclav
Zlín
Hodonín
Jihlava
Kroměříž
Třebíč
Uherské Hradiště
Vyškov
Znojmo
Žďár nad Sázavou
Vsetín

Zpět