ERGO pojišťovna, a.s.

Adresa

Vyskočilova 1481/4
Praha 4

Kontakt

Telefon: +420 221 585 111
Email: info@ergo.cz
Web: https://ergo.cz/

INFORMACE O SPOLEČNOSTI:

ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů.

 

SPOLEČNOST SE SPECIALIZUJE PŘEDEVŠÍM NA TYTO DRUHY POJIŠTĚNÍ:

Životní pojištění

Důchodové pojištění

Úrazové pojištění

Majetkové pojištění

Zdravotní pojištění cizinců

Pojištění občasné odpovědnosti

Cestovní pojištění

Pojištění pro piloty

 

ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. Celosvětově je skupina ERGO zastoupena ve více než 30 zemích světa.

 

INFORMACE K MAJETKOVÉMU POJIŠTĚNÍ:

Pro ochranu vašeho majetku nabízí pojišťovna ERGO dva výjimečné produkty a to pojištění Bezpečný domov a pojištění Bezpečný domov PLUS.

Pojištění Bezpečný domov i Bezpečný domov PLUS jsou klasické majetkové pojištění, které si získaly oblibu mezi klienty především díky jejich jednoduchosti, srozumitelnosti a rozsahu krytí. Jednoduchost pojištění je skutečně jednou z největších konkurenčních výhod oproti jiným majetkovým pojištěním. Nemusíte oceňovat svůj majetek, ale stačí, abyste znali pouze metry čtvereční obytné plochy vašeho domu, bytu či domácnosti. Pojistná částka je následně navržena přímo pojišťovnou ERGO a vy jste tak po celou dobu platnosti smlouvy zcela chráněni proti podpojištění (i v případě zvýšení hodnoty vašeho majetku).

Obě pojištění si můžete sjednat jednoduše online na webu pojišťovny ERGO. Po zadání obytné plochy v online kalkulačce okamžitě víte, jaká bude vaše pojistná částka a sjednání pojištění vám nezabere více, jak 3 minuty vašeho času.

 

  

  Působíme v lokalitách

Kraj

Celá ČR

Okres

Celá ČR

Zpět